У Святошинському районі з’явився новий бюветний комплекс

Минулого тижня, 24 січня, було відкрито новий бюветний комплекс в мікрорайоні Новобіличі за адресою вул. Бахмацька, 10

Будівництво цього бювету було заплановано восени 2018 року з ініціативи депутата Київради Вікторії Мухи. Про це повідомили в прес-службі Святошинської райдержадміністрації.

Чиста, безпечна питна вода потрапляє в бюветний комплекс з артезіанської свердловини глибиною 280 метрів юрського водоносного горизонту. Для зручності користувачів бювет побудований з модернізованими водозабірними колонками.

Відкриття бювету відвідали заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, голова Святошинської РДА Володимир Каретка і директор СВКП «Київводфонд» Світлана Козловська. Бюветний комплекс освятив отець Юрій, настоятель Храму на честь Святого Духа у Новобіличах.

«Бювет побудований на прохання мешканців навколишніх будинків, адже до найближчого бюветного комплексу, який знаходиться на вул. Генерала Наумова, 27, відстань становить 1,5-2 км. При цьому в мікрорайоні проживають 20 тисяч жителів, значну кількість з яких складають громадяни похилого віку», – зазначила Вікторія Муха.

Довідка: У Святошинському районі функціонує 22 бюветних комплекси. Протягом 2018 року було здійснено капітальний ремонт трьох з них за адресами: парк на вулиці генерала Потапова, Героїв Севастополя, 9/11, Симиренка, 10. У 2019 за поданням народного депутата України Олександра Третьякова планується будівництво нової артезіанської свердловини за адресою: вул. Мальовнича, 2.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також