У столиці поменшало дорожніх покажчиків з рекламою: нові правила у дії

    -

Новини Києва

У Києві співробітники комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху» почали демонтаж рекламних конструкцій замаскованих під дорожні знаки. Про це повідомляє прес-служба київського підприємства.

Демонтаж проводився на одній з центральних вулиць столиці – на вулиці Великій Васильківській, де було знято 13 рекламних конструкцій. Такі дорожні знаки не відповідають чинним стандартам, тому повинні бути демонтовані.

Зараз нові попередні покажчики напрямку руху з рекламною інформацією офіційно не встановлюються, пояснили в Центрі організації дорожнього руху. Ще 15 були демонтовані на Севастопольській площі, вулицях Липківського, Володимирській, Старонаводницькій.

На початку червня столичні комунальники провели демонтаж майже 30 подібних покажчиків. Крім того, киян попросили повідомляти в контакт-центр КМДА 15-51, якщо вони виявлять в місті появу нових покажчиків напрямку руху з рекламною інформацією.

Довідка: згідно з новими ГБР, забороняється установка на тротуарах дорожніх огороджень та опор, рекламних конструкцій, торгових кіосків, павільйонів, наметів, приямків від люків і дощоприймачів, а також сходів та ґанків будинків.


«Столичний регіон» раніше розповідав про антикліщову обробку парків та скверів у столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також