У Ржищеві збираються реконструювати систему водопостачання майже за 7 млн ​​гривень

До кінця 2019 року в місті Ржищів на Київщині планують реконструювати систему водопостачання. Виконувати ці роботи Київська облдержадміністрація доручила ТОВ «703 Металообробний завод котельного обладнання».

Майже за 7 млн ​​гривень компанія повинна буде відремонтувати 4 існуючі свердловини і побудувати ще 2 нові. Як стало відомо з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 28 жовтня 2019 року Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності КОДА уклав договір з ТОВ «703 Металообробний завод котельного обладнання» на проведення реконструкції системи водопостачання Ржищева Київської області. Сума угоди склала 6,78 млн гривень.

Згідно з угодою, до кінця грудня 2019 року підрядник повинен закупити необхідне обладнання і провести роботи на 4 свердловинах. Зокрема, йому необхідно демонтувати існуючі будови, трубопроводи, колодязі, пробурити свердловини з промивкою, побудувати нові приміщення, змонтувати нове обладнання і трубопроводи, провести електромонтажні роботи і впорядкувати територію. Крім цього в обов’язки підрядника увійде будівництво двох пілотних свердловин з монтажем трубопроводу і промиванням. Джерело фінансування робіт – кошти обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевого бюджету.

Раніше «Столичний регіон» писав про можливість побудувати у Ржищеві гірськолижний курорт.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також