У Печерському районі розпочали гідравлічні випробування

 

У Печерському районі почалися гідравлічні випробування тепломереж

До 9 липня в Печерському районі будуть проходити гідравлічні випробування тепломереж.

Як повідомляє прес-служба Печерської РДА, в зв’язку з цим буде припинено гаряче водопостачання всіх споживачів, підключених до систем теплопостачання: теплових магістралей № 3 (4) станції теплопостачання № 1.

Зокрема, гарячої води не буде в межах вулиць: Велика Васильківська, Антоновича, Жилянська, Володимирська, Саксаганського, Басейна, Михайла Грушевського, Еспланадна, Лютеранська, Мечникова, Шота Руставелі, Хрещатик Шовковична, Архітектора Городецького, Дарвіна, Заньковецька, Кропивницького, Круглоуніверситетська, Леоніда Первомайського, Рогнідинська, Бориса Грінченка, Майдан Незалежності, Прорізна, Пушкінська, Трьохсвятительська, Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка, Мала Житомирська, Костьольна.

Гідравлічні випробування – це метод діагностики, який застосовується щорічно відразу після закінчення опалювального сезону і по серпень включно, щоб завчасно виявити і починають до початку наступного опалювального сезону пошкоджені і зношені ділянки тепломереж. Згідно з нормативами, випробування здійснюються за допомогою води температурою до +40 °С, яка подається до тепломереж з підвищеним тиском. Через це технологічно неможливо випробувати тепломережі без відключення гарячої води.

Гідравлічні випробування тепломереж у Києві триватимуть до 30 серпня.

Як повідомлялося раніше, КП «Київтеплоенерго» готуватиме столицю до наступного опалювального сезону. В даний момент проходить процес передачі майна, що забезпечує місто теплом, від «Київенерго» на баланс КП «Київтеплоенерго».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також