У Києві пасажира ледь не виштовхали з маршрутки за прохання зробити музику тихіше

У Києві пасажир маршрутки зробив зауваження водію за гучну музику під час руху, а попросили вийти його самого. Про це написав журналіст Богдан Миколайчук на своїй сторінці в Facebook.

«Цей пост абсолютно неоригінальний і дуже популярний серед киян. Це просто крик душі. Бо бляха задрало тупе бидло за кермом маршруток. Зранку їхав на 401 маршрутці (номер машини АА 0253 РК перевізника ПП Універсал Транс), музло рубало на всю. Попросив зробити тихіше, а маршрутчик знизив звук ну може на 1-2%. Попросив ще раз і отримав: «Не подобається, вийди». Біля маршрутчка сидів його бидло-друган, який запропонував мені одягнути навушники, якщо музика не подобається, бо це не мій приватний транспорт, а, увага (!!!), громадський», – йдеться в його пості.

Сварка нічого не дала, Миколайчук сфотографував водія.

«..після чого він показав мені фак))) Звернулися до перевізника і КМДА, де нам сказали, що будут разбіратса».

Журналіст звернувся до столичної влади і особисто мера Віталія Кличка:

«Я впевнений, що таких звернень щодня сотні, але ці люди і далі водять маршрутки. Київська міська державна адміністрація – КМДА Кличко – мер Департамент транспортної інфраструктури КМДА, Київрада. Хоч щось робиться з цього приводу? Скільки треба скарг, щоб хтось зарухався?»

Фото: Facebook/Богдан Миколайчук


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що тетіївчанин збив на дорозі 4-річну дитину.

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також