У Києві обмежать рух в центрі через Всеукраїнське Свято подяки

    -

Новини Києва

14 та 15 вересня дорожній рух центром міста буде обмежено через Всеукраїнське Свято подяки, яке проводить Рада євангельських протестантських церков України. Про це повідомляється на сайті Київської міської держадміністрації.

«У зв’язку з подією розпорядженням КМДА №1301 передбачено заборону руху всіх видів транспорту з 20:00 13 вересня до 07:00 16 вересня на вулиці Хрещатик – від перетину з вулицею Богдана Хмельницького до перетину з Алеєю Героїв Небесної Сотні», – говориться в повідомленні.

Також буде обмежено рух транспорту з 06:00 до 24:00 15 вересня двома крайніми правими смугами вул. Хрещатик на ділянці від Бессарабської площі до вулиці Богдана Хмельницького у напрямку руху до Європейської площі для зупинки із метою заїзду учасників заходу.

«Департаменту транспортної інфраструктури на час проведення Всеукраїнського Свята подяки доручено внести зміни в маршрути наземного пасажирського транспорту загального користування, шлях слідування яких проходить вулицями, де триватиме захід. Про такі зміни буде повідомлено додатково», – уточнили в КМДА.

Фото: ua.news


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що в Богуславі відсвяткують День міста.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також