У Києві кошеня змусило волонтерів побігати

У Києві волонтерам групи «Служба порятунку тварин» (KARG) довелося двічі рятувати одне й те ж кошеня. Про це повідомляється на сторінці спільноти в Facebook.

«Команда порятунку тварин завжди просить заявників по можливості надавати будинок тварині, врятованому з надзвичайної ситуації. В основному це стосується молодих тварин (кошенят і щенят), які, потрапивши одного разу в надзвичайну ситуацію зі своєї вини, з великою ймовірністю зроблять це повторно», – звернулися добровільні рятівники тварин до киян.

І навели такий приклад. В теплотрасу, що під вулицею Бетховена, впало кошеня. Витягти його відразу не вдалося, бо воно перебігало по трубах у місця, непрохідні для людей.

Спіймати котика вдалося лише на другий день за допомогою пастки. Оскільки забрати тваринку ніхто не схотів, її відпустили.

А вже через кілька годин волонтерів знов викликали на ту ж саму вулицю: на дереві сиділо кошеня і не могло злізти.

«Кошеня виявився тим самим. На цей раз заявники погодилися забрати його до себе. Зняти кошеня з сосни було не дуже просто – він вже впізнавав рятувальників, які ганялися за ним під землею, і на висоті теж спробував втекти на саму верхівку дерева, але його вдалося зупинити».

Зараз маленький втікач знайшов свій будинок і буде жити у господарів разом з великим чорним котом.

Фото: Facebook/Служба порятунку тварин


Раніше «Столичний регіон» повідомляв про те, що лікарі обухівської ветеринарної клініки шукали домівку для кошеняти.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також