У Києві паркування подорожчає у п’ять разів

У центрі Києва міська влада планує обмежити тривалість паркування та значно підвищити його вартість, а нові паркувальні майданчики не будуватимуть.

Про це заявив заступник директора департаменту транспортної інфраструктури КМДА Дмитро Рахматуллін. Він відзначив, що у 2019 році кількість автівок в Києві зросла на 15%, що становить 150 тисяч авто. Більшість з них – так звані «євробляхі». Чиновник відзначив, що збільшення кількості паркувальних місць у такій ситуації є неправильним, оскільки призведе до подальшого зростання кількості авто.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Дмитро Рахматуллін відзначив, що в КМДА планують підвищити тарифи на паркування приблизно у п’ять разів. Також мерія хоче втричі збільшити кількість евакуаторів, а штат паркувальних інспекторів – вдесятеро. Таким чином, вартість паркування автомобіля у першій зоні столиці становитиме 500 гривень на годину, евакуаторів в Києві працюватиме близько 100, а інспекторів – 350.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві з аукціону продадуть паркувальні майданчики.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Коментарі

  Avatar for Быкова Валентина

  Наталия

  500 грн. парковка час очень круто. В Амстердаме 5 евро час и то это очень дорого. В Дюсселдорфе 3 евро час. А это 18 евро час. Всё Европу переплюнули. Просто бред.

  500 грн в час??!) Черновецкий, ты ли это???

  Avatar for Быкова Валентина

  Николай

  На счет стоимости парковки, похоже что у Вас больные головы и воображения.До 50 гривень за час, это еще куда не шло, но 500 гривень это абсурд, сходите всей мерией вместе с мером на приём к психиатру.

  То есть, городские власти отказываются решать проблемы горожан, вменяют в вину гражданам использование разрешённых законом автомобилей, готовы кормить толпу дармоедов-парковщиков за счёт горожан и хотят набивать карманы охрененными тарифами. А где забота о тех, за чей счёт жируют эти … (затрудняюсь подобрать цензурное слово). Разве не их задача строить парковки, развязки, расширять дороги? Что за идиотская логика: не будем ничего делать, а то опять машин понакупают?

Залиште коментар

Читайте також