У Києві з’явиться новий район площею 40 га

Новий проект передбачає редевелопмент Рибальського півострову.

Девелоперська компанія City One Development в рамках 30-ї міжнародної виставки нерухомості MIPIM в Каннах (Франція) представила проект Lipki Island City Resort, який дозволить здійснити реновацію колишньої промислової зони Києва.

За планами девелопера з метою ревіталізації міської території на місці заводу «Кузня на Рибальському», що належить групі «ТАС» Сергія Тігіпка, буде створено сучасний міський район, що поєднує в собі житлові, рекреаційні, спортивні, освітні, ділові та торгові простори.

Площа Lipki Island City Resort складе 40 гектарів. Проектом передбачено будівництво 574 420 м2 житлової нерухомості, бізнес-центру на 58 170 м2, торгового центру регіонального формату, ДНЗ та школи, а спортивне облаштування – це 1050 загальних метрів набережної, 1100 метрів велодоріжок тощо.

У той же час міжнародні експерти, які ознайомилися з проектом Lipki Island City Resort в рамках виставки, відзначають, що представлена ​​концепція передбачає повне знесення всіх існуючих споруд. Однак, на їхню думку, має сенс подумати над збереженням історичного духу даної території, що додасть своєрідний шарм і стане візитною карткою проекту.

На даний момент Lipki Island City Resort знаходиться на стадії проектування. Компанія City One Development поки не озвучує точних дат початку будівництва проекту.


Раніше «Столичний регіон» писав про новий об’єкт, що поєднує сміття та мистецтво та був встановлений у Києві.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також