У Києві все ще борються з амброзією

«Київзеленбуд» показав новий метод знищення небезпечного бур’яну

Рослини обробляють спеціальним препаратом, який не дає їм зацвісти. Після обробки амброзія поступово в’яне та гине.

«Якщо провести обробку на початку цвітіння, то рослина стає неалергенною, а її насіння втрачає здатність розмножуватися. Оскільки насіння амброзії зберігається в грунті до 40 років, повторну обробку в одному і тому ж місці слід проводити протягом 3-4 років. Це дозволить зменшити кількість і алергенність рослини і не дозволить їй зацвісти», – повідомили в зеленому відомстві столиці.

Препарат, яким знищують амброзію, можна використовувати в населених пунктах, оскільки він безпечний для людей і тварин. Крім того, завдяки мінералам у його складі поліпшуються і відновлюються біологічні характеристики грунту.

«Наше підприємство вперше застосувало екологічний метод боротьби з амброзією, який є ефективним. Перші застосування даного препарату пройшли в парку «Перемога» та дали позитивний результат», – розповіли в КП УЗН Дніпровського района.

Якщо ви побачили отруйну рослину, необхідно відразу ж звернутися на гарячу лінію КО «Київзеленбуд» за телефоном (044) 272-40-18 або ж в колл-центр мерії за тел. 15-51.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також