У Києві показали електробус з великими можливостями

В рамках виставки «КомунТех 2018» в Києві відбувся показ міського електробуса Skywell

З 6 по 8 листопада в столичному МВЦ проходила спеціалізована виставка «КомунТех 2018», в рамках якої показали міський електробус Skywell NJL6859BEV. Цікавий транспорт презентувало ТОВ «Скайвелл Україна».

Skywell є першим електробусом, сертифікованим в Україні за останніми європейськими стандартами. Електробус випускається найбільшим китайським виробником Nanjing Golden Dragon Bus. Це сучасна машина п’ятого покоління, яка оснащується літій-залізо-фосфатними акумуляторами.

Представлена ​​на виставці модель має батареї ємністю 200 кВт/год, що дозволяє проїхати до 300 км. Батареї забезпечують до 4-4,5 тис. циклів зарядки, що вистачить на 12-13 років експлуатації.

ТОВ «Скайвелл Україна» представила на виставці «КомунТех 2018» також і зарядну станцію власного виробництва. Вона має потужність 60 кВт, що дозволяє зарядити електробус всього за 3,5 години.

На виставці продемонстрували 8,5-метрову модель електробуса з Skywell NJL6859BEV із загальною пасажиромісткістю 61 чол. (місць для сидіння 26 + 1). Вартість машини складає 280 тис. доларів. Однак компанія також пропонує і 12-метрову модель NJL6129BEV з салоном на 81 пасажира (місць для сидіння 32 + 1). Обидві моделі обладнані низькою підлогою та всім необхідним для транспортування людей з обмеженими фізичними можливостями.

Наразі такий автобус з’явився у Вінниці, він вже пройшов тестування і зараз йдуть перемовини про закупівлю великої партії таких бусів, а також про налагодження великовузлового складання.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також