У Києві переглянули тарифи на гарячу воду і водовідведення

 

Нарешті змінилися тарифи на гарячу воду та водовідведення в столиці

Про це повідомили в департаменті житлово-комунальної інфраструктури КМДА. За інформацією столичного департаменту, з 1 травня 2018 року послуги з гарячого водопостачання і централізованого опалення киянам надає КП «Київтеплоенерго». Ця компанія буде нараховувати квитанції на оплату гарячої води, спожитої в травні. Вартість гарячого водопостачання була затверджена розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради №700 від 26 квітня 2018 року.

У документі прописані такі ціни на гарячу воду для населення:

  • при наявності рушникосушки – 74,49 грн.;
  • при відсутності рушникосушки – 63,37 грн.

Слід зазначити, що до 1 травня 2018 року в Києві діяли тарифи на гаряче водопостачання, затверджені постановою НКРЕКУ №1536 від 28 грудня 2017 року. У травні нинішнього року вартість гарячої води знизилася на 7,6 і 14,97% відповідно в залежності від наявності рушникосушки.

У пояснювальній записці до розпорядження Київради значиться, що ціни на гарячу воду і опалення розраховані без урахування доходу. Як повідомили в департаменті, в деяких столичних будинках відновили гаряче водопостачання. Станом на 29 травня цього року поставки гарячої води відновили у 1253 житлових будинках. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. Без гарячого водопостачання в столиці залишалося близько 3000 будівель.

– Одна тисячі триста тридцять шість споживачів міста Києва (з яких 1253 – житлові будинки) підключені до ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 замість районних котелень і станцій теплопостачання, де відсутнє газопостачання у зв’язку з відмовою НАК «Нафтогаз України» укласти договір з КП «Київтеплоенерго» на поставку природного газу. Саме тому, там, де існує технічна можливість, ми підключили будівлі до інших джерел теплопостачання – до ТЕЦ, на яких поки газопостачання не припинена, – пояснив столичний чиновник.

Також наголошується, що в Києві проводяться гідравлічні випробування тепломереж, під час яких тимчасово припиняються поставки гарячої води. При цьому в комунальному підприємстві «Київтеплоенерго» заявляють, що профілаткичні роботи повинні завершитися до початку літа. Однак, на думку експертів, випробування можуть тривати мінімум до осені через конфлікт НАК «Нафтогаз» і «Київтеплоенерго».

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також