У Києві масово вирубують дерева

 

Громадські діячі і екологи б’ють на сполох, адже знищення зелених насаджень тягне за собою повної зникнення лісів і серйозних екологічних проблем

На сьогоднішній день, в Києві близько 30 тисяч гектарів зелених насаджень: це, насамперед, лісопаркові господарства Конча-Заспа, Святошинське та Дарницьке. Але багато лісів замість того, щоб зберігати і захищати, жорстоко знищують, заробляючи на цьому гроші.

– За зробленими підрахунками, на сьогоднішній день вирубано 2300 гектарів лісу, знищено 1 мільйон дерев. Абсолютно всі доходи від вирубки надходять на рахунки лісових господарств. Тому тотальна рубка лісу стала великою статтею доходу. Адже зараз Україна імпортує за кордон більше деревини, ніж інші країни світу, – розповідає директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

За його словами, зелені насадження знищують під виглядом так званих санітарних рубок. У цьому випадку «під пилку» потрапляють навіть старовинні дуби.

Активісти не раз проводили мітинги і пікети проти незаконної вирубки дерев, але це не дає ніяких результатів, адже в першу чергу, проблему потрібно вирішити на законодавчому рівні. У липні екологи знову планують пікет під КМДА, щоб звернути увагу мера Кличко на проблему знищення київських лісів, ввести заборону на забудову зелених зон і ініціювати перевірки в лісопаркових господарствах, які наживаються на вирубці зелених насаджень.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також