У Києві будують міст на Троєщину

Подільсько-Воскресенський мостовий перехід на Троєщину довгий час залишався покинутою недобудовою, а кияни вже складали байки про його подальшу долю.

Але зараз на мостовому переході кипить робота. Одна з найбільш довгоочікуваних столичних споруд поступово набуває належний вигляд. Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу зараз знаходиться в активній стадії. Про це міський голова повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Як повідомив Віталій Кличко, на мосту демонтують опори, встановлюють балки автопроїзду, а також бурять палі в районі озера Русанівське. Крім того, на конструкції вже зараз встановлюють заплановано проектом бар’єрну огорожу та навіть облаштовують тротуари. Відомо, що з осені 2018 року будівельникам вдалося встановити всі 19 в’язів мосту. Також фахівці замикають стики арки, а трохи згодом облаштують лівоповоротний з’їзд. На фінальному етапі укладатимуть дорожнє покриття на з’їзді до острову Рибальський.

Довідка: Подільський мостовий перехід почали зводити ще у 1993 році, проте будівництво спіткала сумна доля. Через кілька років через брак грошей будівництво зупинили. Роботи періодично поновлювали, тривають вони і сьогодні, але міст так і залишається в недобудованому вигляді. За найоптимістичнішими прогнозами конструкцію буде зведено до 2021 року.


Раніше «Столичний регіон» писав про новий дитячий садочок, який зведуть незабаром на Троєщині.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також