Троянди чи тюльпани: що купляють у столиці напередодні 8 березня

Напередодні свята весни, 8 березня, експерти з’ясували, що лідером ринку є троянди, а тюльпани лише набирають популярності

У період кінця лютого-початку березня більша частина квітів в Україну завозиться, адже свої у необхідній кількості досі не вирощують. Українські компанії на ринку флористики доволісильні, однак відомо, що вирощування квітів в теплицях менш вигідно, ніж імпорт. За різними оцінками, частка імпортних квітів в передсвяткові дні становить до 70%.

Незважаючи на стійку асоціацію тюльпана як головної весняної квітки на 8 березня, станом на зараз більше третини імпортних квітів – це все ж таки троянди. Також скоротилися в 2018 році, але все ще тримаються на високому рівні частки хризантем та гвоздик.

У 2017 та 2018 роках більше 90% тюльпанів приїхало в Україну з Нідерландів, де знаходиться найбільший та найвідоміший квітковий аукціон світу: Flora Holland. У 2017 році частка тюльпанів склала всього 7,8% від загального обсягу імпортних квітів, тоді як вже в 2018 році частка цих же квітів склала 9,3%.

У цьому ж році експерти не виключають можливого подорожчання тюльпанів до 40 гривень за штуку.


Раніше «Столичний регіон» розповідав про квіти, які планують висадити на столичні клумби вже цієї весни.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також