Столична влада просить привозити використані дерева на переробку

Київська міська адміністрація закликала киян не викидати новорічні дерева після того, як ті відслужать своє

Використані сосни і ялинки потрібно здавати в один з 15 пунктів прийому, які почнуть працювати вже з 2-го січня. Зібрані дерева перероблять на тирсу і стануть посипати ними ґрунт на клумбах: так і на поливі можна заощадити, і бур’яни ростуть не так швидко.

Грошей, правда, киянам за здані дерева не обіцяють. Вважають, що люди повинні проявити «екологічну свідомість» і за свій рахунок доставити ялинки до місця здачі. Аналогічні кампанії місто проводив і раніше, до того ж цілком успішно. Наприклад, в 2017 році зібрали 5 тис. дерев, а в нинішньому – 10 тисяч. Якщо помножити цю кількість на ціну середнього дерева, вийде, що «Зеленбуд» заощадив близько 1,5 млн грн.

Пункти прийому в нинішньому році влаштують на виробничих базах комунальних підприємств по утриманню зелених насаджень. Тобто, на майданчиках самого «Зеленбуду». Наприклад, в Оболонському районі здати дерева можна буде на просп. Бандери, 26-А, а в Печерському – на Залізничному шосе, 1. Повний список пунктів прийому і телефонів контактних осіб розміщений на сайті КМДА.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також