Сільрада Підгірців планує встановити камери відеоспостереження в трьох селах

Підгірцівська сільрада планує в цьому році встановити 32 камери відеоспостереження

Камери встановлюватимуть для контролю за станом охорони громадського порядку на вулицях та в громадських місцях на території сіл Підгірці, Креничі та Романків.

При цьому їх хочуть встановити у дворах жителів з підключенням до їх електромереж і інтернету, так як на вулицях таких точок підключення до мереж немає. Про це стало відомо з повідомлення голови Підгірцівської сільської ради Сергія Кравченка на сторінці в мережі Facebook.

Як повідомив Сергій Кравченко, установка камер відеоспостереження дозволить ідентифікувати можливих порушників і буде служити в превентивних цілях для попередження можливих правопорушень. Наразі для установки камер відеоспостереження на вулицях зазначених сіл не вистачає точок підключення до мереж електроживлення та інтернету для передачі відеопотоку на відеореєстратор сільської ради.

Як заявив сільський голова Підгірців, вирішенням даної проблеми може бути установка камер відеоспостереження, куплених на кошти сільської бюджету, у дворах жителів сіл Підгірці, Креничі та Романків з підключенням до мереж власників цих дворів.

При цьому Сергій Кравченко перерахував такі умови для установки камер:

  • відповідальність за збереження камер несуть власники будинків, до яких приєднані камери;
  • відео з камер будуть опубліковані на загальнодоступних ресурсах;
  • камери повинні знімати комунальні вулиці і громадські місця;
  • камери повинні бути приєднані до провайдера GLN або абоненти повинні мати статичний IP-адресу.

Він також повідомив, що жителі зазначених сіл можуть подавати заявки на установку камер відеоспостереження у своїх дворів за адресою [email protected] або в приймальню сільради із зазначенням ПІБ, поштову адресу або кадастрового номера ділянки та провайдера, до якого приєднана камера.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також