Рятувальну операцію по вилову лебедя завершено успішно

Всю ніч з 24 по 25.11 в селі Семенівка на Обухівщині тривала рятувальна операція

Небайдужі місцеві жителі побачили птаха на льоду та вчасно повідомили рятувальникам з Kyiv Animal Rescue Group. Команда швидко виїхала на місце та побачила, що птах залишився на великому замерзлому озері.

Частина озера була вкрита відносно міцним льодом, по якому можна було ходити, але інша виявилася небезпечною, пересуватися там можна було лише човнами.

Птах, якого намагалися врятувати, немолодий, мав застарілу травму крила, але все одно не довіряв людям. Високі перельоти йому не вдавалися, але він відразу тікав від рятувальників, підлітаючи трохи догори. Загалом його переміщення були на 100-200 метрів, але лебідь змусив рятувальників побігати. Нарешті велетень заховався у зарослі очерету, відпочив, і знову вийшов на лід.

Для того, щоб відловити лебедя, рятувальники на місці розробили стратегію. Підходячи з чотирьох боків, вони намагалися накинути зверху сітку. Перший раз накритий сачком птах зібрався із силами та перевернув двох рятувальників, вдаривши їх об лід. Але люди не відступили та кінець кінцем зловили змученого красеня.

У Національний парк Межигір’я лебедя доправили лише о 7.30 ранку. Тепер йому нічого не загрожує.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також