Рибалки на Київщині: найчастіші порушення закону

 

У Київському рибоохоронному патрулі розповіли, які порушення викривають на об’єктах столиці та Київської області

Із загальної кількості порушень, які скоюються рибалками в Києві і області, найбільше випадків вилову риби в заборонених для цього місцях. За такі дії рибалці загрожує штраф, а також він зобов’язаний компенсувати завдані їм збитки рибному господарству.

Про це розповів начальник Управління Державного агентства рибного господарства в Києві та Київській області (Київського рибоохоронного патруля) Володимир Мухін. За його словами, серед порушень найчастіше Київський рибоохоронний патруль фіксує вилов риби в заборонених місцях.

«Наприклад, з 1 листопада введено заборону вилову риби на зимувальних ямах. Такі ж сезонні обмеження вводяться на час нересту з 1 квітня. Риболовля заборонена круглий рік в верхньому б’єфі Київської ГЕС на відстані ближче ніж 500 метрів, а також на нижньому б’єфі на відстані 5 км вниз за течією до острова Великий, на кордоні Києва та Київської області неподалік Вишгородського району. Незважаючи на заборону, вилов риби все ж здійснюють», – розповів Мухін.

Експерт зазначив, що рибалка в заборонених місцях не вважається грубим порушенням.

За 2,5 роки роботи Київського рибоохоронного патруля було виявлено понад 9 тис. правопорушень у сфері водних біоресурсів. Близько 2,9 тис. протоколів складено саме по грубих порушеннях, які тягнуть за собою масове знищення риби.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також