Райони Києва з самими поганими водостоками будуть ремонтувати 2 роки

 

ДК «Київавтодор» оголосить тендер на реконструкцію дощової каналізаційної системи вартістю майже 200 мільйонів гривень

Як повідомили в прес-службі підприємства, реконструкція дощоприймачів та всієї системи ливнестоків пройде в межах Броварського проспекту через пролив Русанівський від станції метро Левобережної (вул. Шептицького) до мосту Метро включно та оцінюється в сумі понад 190 млн. гривень. Каналізаційна система даного району сильніше всього страждає під час великих опадів.

За рахунок складності умов проведення робіт (район є транспортною розв’язкою та насиченою транспортною артерією) ремонт буде продовжуватися близько двох років. Згідно з технічними задачами, передбачається повна реконструкція потокової каналізації поблизу станцій метро та переходів з внесенням змін в проектну систему відповідно до сучасних розроблених та існуючих будівельних норм.

Дата початку реконструкції ще не намічена. Станція метро Лівобережна та автомобільний шляхопровід були побудовані більше 50 років тому в період існування в цьому районі малоетажної індивідуальної забудови. Згодом тут побудували висотні будинки, а розв’язки стали одним з основних вузлів столиці.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також