Представники «Київобленерго» прийшли з перевіркою на «Астор»

Київський завод будівельних матеріалів «Астор» було оштрафовано ПАТ «Київобленерго» без надання доказів про порушення

Представники «Київобленерго» прийшли з перевіркою на «Київський завод будівельних матеріалів «Астор» та з порогу знайшли масу порушень на зовнішній захисній скриньці електролічильника, включаючи зрив пломб і втручання в роботу приладу. Навіть не спромігшись перевірити, чи було насправді втручання в роботу електролічильника і чи на місці чи пломби на ньому, співробітники зняли лічильник і повідомили представнику заводу «Астор», коли прийти на засідання комісії з приводу виявлених порушень.

На підприємство було накладено штраф. Оскільки підприємство «Астор» не погодилося з такою ситуацією, довелося звертатися до суду.

Експертиза лічильника не довела втручання в прилад, а лише надала припущення, що теоретично втручання в прилад могло бути. Однак, суд першої інстанції юридично невірно оцінив це припущення, що призвело до неправильного вирішення спору у даній справі.

Експертиза встановила також, що втручання у внутрішні частини засобу обліку не було. Факт пошкодження пломб або відсутність пломб, про що говорилося в складеному акті, відсутній.

Тому суд дійшов висновку про відсутність в діях Київського заводу будівельних матеріалів «Астор» порушень законодавства про електроенергетику, оскільки «Київобленерго» не змогло доказово підтвердити факт втручання в прилад обліку електричної енергії.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також