«Перемога»: після реконструкції відкрито першу чергу парку

 

Закінчився  капітальний ремонт  7 гектарів площі  у парку «Перемога», що розташований у Дніпровському районі Києва.

Парк «Перемога» – це найбільша зона відпочинку для мешканців Дніпровського району, що розташована у сосновому лісі площею 65 га. Облаштований він був понад півстоліття тому, але останнє перепланування здійснювалось 10 років тому.

На сьогодні зроблено капітальний ремонт парку від декоративної водойми до вул. Жмаченка. У планах – оновлення 35 га парку. Подальші роботи здійснюватимуть на території парку від декоративної водойми до ЖК «Паркові озера».

У оновленій частині парку прокладені нові доріжки, встановлені лави та урни, облагороджені зелені насадження та облаштовані майданчики для дітей і молоді. Зокрема, сучасний дитячий ігровий комплекс, зона для занять спортом, два багатофункціональних поля для гри у футбол, баскетбол і волейбол. Також є екопарковки з боку вулиці Жмаченка та облаштовано тимчасовий полив.

«Має парк і свою родзинку – японський куточок. Це міні-оаза у японському стилі з квітником та стилізованим містком. Неподалік японського куточка можна побачити екодиван із газонної трави, який, сподіваюся, стане улюбленою фотозоною для відвідувачів парку», – зауважив  мер Києва Віталій Кличко, що завітав на відкриття парку після реконструкції.

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також