«Ні» холодильникіам біля МАФів к Києві

У Київраді хочуть врегулювати установку обладнання на тротуарах столиці

Депутати Київради мають намір вирішити питання з розміщенням холодильного обладнання біля МАФів на тротуарах столиці. Проект регуляторного акта, що зокрема регулює питання розміщення холодильників біля кіосків, подадуть на розгляд сесії колегіального органу.

Опублікований проект регуляторного акту, як зазначається, покликаний навести порядок у сфері питань розміщення тимчасових споруд торгівельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення. Планується врегулювати багато нюансів, які раніше не бралися до уваги. Ініціатива охоплює питання про порядок залучення пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою міста Києва та видачі паспортів прив’язки.

Також зазначається, що він спрямований на поліпшення якості життя громадян. Наприклад, нарешті у законний спосіб буде вирішено питання боротьби з холодильним обладнанням, що безконтрольно займає місце на тротуарах міста.

«Часто холодильники біля МАФів займають територію більше, ніж сам ларьок. Нерідко вони стоять на тротуарах і створюють дискомфорт для людей. Даний проект рішення врегулює це питання», – прокоментував проект рішення один з його ініціаторів депутат Владислав Михайленко.

За його словами, ті власники ларьків, які не дбають про те, де розташовувати холодильники, тепер будуть підпадати під чіткі правила і обмеження.

У центральній частині міста і навколоцентральних районах холодильники можуть розташовуватися тільки всередині МАФів. У спальних районах і на магістральних вулицях і проспектах холодильне обладнання допустимо розташувати в одну лінію з самим яткою або за ним.

Також зазначається, що власники тимчасових споруд будуть зобов’язані укладати договори на утилізацію відходів, що сприятливо позначиться на екологічній обстановці в місті.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також