Науковці Київщини презентували свої розробки в ІТ та цифровій медицині

 

Фахівці Міжнародного ННЦ інформаційних технологій та систем НАН України та МОН України представили свої розробки для розбудови сучасної інфраструктури міста.

Загалом презентовано майже три десятки перспективних інноваційних розробок. Зокрема, інтелектуальні інформаційні технології оброблення, розпізнавання та розуміння зображень, система доступу до приміщень «відеосек’юріті», побудова тривимірної моделі міських кварталів «City 3D».

Крім того, науковці продемонстрували нове покоління інтелектуальних інформаційних технологій, що здатні відтворювати елементи інтелекту людини, спеціальними програмами «Антиплагіат» та комплексом, що перетворює на тексти звукові файли, здійснює моніторинг радіоефіру, озвучує та диктує тексти українською мовою на 200 тис. слів тощо.

Презентовано також нові технічні рішення у галузі медицини. Мова іде про надсучасний розроблений прилад, що дозволяє проводити оперативну оцінку функціонального стану серцево-судинної системи людини безпосередньо із пальців рук, а також комплекс портативних виробів реабілітаційних рухів і мовлення, незамінний під час відновного лікування рухів після травм, інсультів, невритів лицьового нерва, ДЦП тощо.

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також