На столичному озері плаває апарат, який рятує рибу від задухи

На озері житлового масиву Теремки в Голосієво успішно випробуваний апарат, який постачає озерну воду цілющим киснем

У Києві комунальное підприємство «Плесо» придбало незвичайну машину, що своїм зовнішнім виглядом нагадує катамаран для водних прогулянок. Мобільний поверхневий аератор має на меті наповнення озерної води киснем, щоб у водоймі не гинули риби. Про це з гордістю написали в Центрі зв’язків з громадськістю КП «Плесо».

Як повідомляють співробітники комунальної служби по догляду столичних водойм, диво- «катамаран» випробували на озері в районі голосіївських вулиць Маршала Якубовського та Юрія Смолича.

Працює аератор повністю автономно, плаває по озеру і насичує воду цілющою субстанцією – киснем, щоб риба у водоймі могла дихати. Це технічне диво годиться для роботи на водоймах в половину гектара водної поверхні. За статистикою, саме з озер такого невеликого розміру найчастіше зникає кисень і риба задихається.

Цікаво, що пристрій можна використовувати навіть під час танення льоду на озерах навесні. Як тільки дані з лабораторій продемонструють, що кисню в озері збереглося мало, спеціальна бригада КП «Плесо»  доставить до озера мобільний поверхневий аератор.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також