На Київщині відкрили інноваційну біотехнологічну лабораторію

    -

У лабораторії, що діятиме на базі Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН», створюватимуть сорти ріпаку з високим вмістом ерукової кислоти.

На святковому відкритті біотехнологічної лабораторії були присутні члени офіційної делегації із Республіки Корея, яку очолював Надзвичайний і Поважний посол Республіки Корея в Україні пан Лі Янг Гу. Поважним гостям було представлено та продемонстровано в роботі прилади, якими укомплектовано біотехнологічну лабораторію та надано інформацію про напрями наукових досліджень у найближчий період.

У ході зустрічі директор ННЦ «Інститут землеробства НААН», академік НААН Віктор Камінський відмітив важливість співпраці з корейською стороною, наголосивши на тому що, оснащення Інституту сучасним обладнанням забезпечить вчасне і якісне виконання умов договорів та стане початком тривалого співробітництва між Національним науковим центром «Інститут землеробства НААН» та компанією Кревес Девеловпмент Ко., ЛТД (Kreves Development Co., Ltd.).

Президент НААН Ярослав Гадзало зазначив, що зустріч із Надзвичайним і Повноважним послом Республіки Південна Корея в Україні паном Лі Янг Гу вже друга. Він повідомив, що в результаті перебування у Республіці Південна Корея, було дано високу оцінку роботи посольства Республіки Корея в Україні, адже завдяки співробітництву є напрацювання у різних напрямах діяльності та пропозиції по розробленню стартапів. Лабораторія, яка є в ННЦ «Інститут землеробства НААН» – це крок не лише для розвитку селекції ріпаку, але й рису, картоплі та інших культур.

 

 

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також