«Міжнародні дні поля в Україні» на Київщині

 

20–22 червня у смт Дослідницьке, що на Київщині, відбудеться виставка рослинництва «Міжнародні дні поля в Україні»

На відвідувачів цієї виставки очікує безліч цікавих подій та експериментів. Насамперед мова йде про тест-драйв оприскувачів від 10 всесвітньо відомих виробників техніки, а також можливість особисто познайомитися з ТОП-персонами зарубіжних B2B-компаній. Буде проведено хіт-парад агротехнологій, головними дійовими особами якого стануть українськиі представництва найвідоміших світових агробрендів. Всі бажаючі зможуть відвідати майстер-класи кращих експертів ринку.

International Field Days Ukraine є принципово новим заходом. Він дає змогу побачити в одній локації, до того ж безпосередньо в полі, всі селекційні пропозиції від провідних світових виробників насіння, а заразом в порівняти пропоновані різними компаніями агротехнології.

На 11 га виставкового поля більше 100 агроресурсних компаній продемонструють як ростуть поруч понад 400 нових сортів і гібридів найбільш запитуваних ринком сільгоспкультур. Свої дослідні демонструватимуть компанії «Дунайська соя», «Байєр Україна», «БТУ-Центр», «ВНІС», «Дунай Агро», ІКАРАІ, «КВС-Україна», «Лімагрейн Україна», «Маїс»,«Нуфарм Україна», «РВА Україна», «Столер», «Штефес», «Штрубе Україна ГМБХ», «Укравіт Агро», «Уніфер», SaatenUnion. Також ви зможете оцінити ефективність, енергоощадність і вплив на довкілля близько 300 машин та агрегатів для обробітку грунту, сівби, збирання та кормозаготівлі, обрати оптимальну саме для Вашого господарства систему захисту і живлення.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також