Лайфхаки при сплаті рахунків за газ у Києві

 

Як киянам зменшити вартість газу за рахунок зміни кількості зареєстрованих у квартирі осіб

Перерахувати ціну на газопостачання можна навіть у тих житлових приміщеннях, які не оснащені індивідуальними приладами обліку цього природного палива.

Так, є можливість зменшити цифри у щомісячній квитанції за рахунок зменшення кількості зареєстрованих осіб. Як повідомили в ДП «КіевГазЕнерджі», інформацію про зміну кількості зареєстрованих споживачів необхідно повідомити постачальнику газу протягом одного місяця. При порушенні строків надання інформації зміни в нарахування вносяться з місяця надходження таких документів.

Мешканцям багатоквартирних будинків, оснащених загальнобудинковими газовими лічильниками, інформацію про зміну кількості зареєстрованих осіб в квартирі необхідно повідомити до 25 числа місяця, який передує розрахунковому. Якщо дані будуть подані із запізненням, поточна інформація буде врахована в наступному розрахунковому періоді без перерахунку минулих місяців.

У компанії також повідомили, що власники квартир повинні самі надавати інформацію про зміну кількості зареєстрованих осіб.

Якщо в квартирі відсутні зареєстровані особи і на об’єкт у встановленому законодавством порядку не припинено газопостачання, обсяг спожитого природного газу нараховується, виходячи з розрахунку на одну людину.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також