Київська влада розповіла, кого не пускатимуть у метро після запуску

 

З 25 травня в столиці України запускають метро. Рішення було непросте, оскільки є небезпека того, що це може спровокувати нову хвилю захворюваності на коронавірус. Питання з транспортом для киян і жителів інших великих міст на сьогодні стоїть дуже гостро і потребує термінового вирішення.

Але київська влада попередила, що все не буде так просто, як здається на перший погляд. У КМДА розповіли, кого не пустять у метро після відновлення роботи.

Люди з симптомами респіраторних захворювань і без масок допускатися в метро не будуть. Також наголошується, що без захисної маски вхід у метро буде заборонений.

Також ніхто не відміняв притримування соціальної дистанції. А це означає, що люди, які зайшли в метро мають тримати дистанцію в 1,5 метра. В іншому випадку вони можуть отримати штраф. Нагадаємо, що раніше влада ввела штраф за порушення заходів карантину, який становить 17 тис. грн.

При цьому людей просять все ж не порушувати правил карантину, які ще діють у країні. Адже це може призвести до того, що чисельність заражених почне стрімко зростати. Тим більше, що багато експертів говорять про другу хвилю коронавірусу у світі якраз на осінь-зиму цього року. Якраз на той час, коли почнуться сезонні простудні захворювання. Тому слід більш уважно ставитися до свого здоров’я та здоров’я своїх близьких.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що МОЗ дозволило Києву перейти до другого етапу виходу з карантину.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також