КОТедж для чотирилапих збудували у Дарниці

Київські депутати збудували котедж для вуличних котів

У Дарницькому районі з’явився новий чудовий будиночок, у якому наразі можуть жити коти. Вуличні тварини мерзнуть, хворіють та гинуть, але тепер у них є шанс на життя.

Депутат Київради Лариса Дегтярьова розповіла таке:

«На дворі осінь. Скоро на зміну сонячним променям прийдуть холодні осінні дощі, а там вже завітає і зима з нестерпно холодними ночами. Цей час найважче преносять наші чотирилапі друзі, які не мають хазяїна».

Але на думку пані Лариси, замість того, щоб грітися десь по небезпечних підвалах, котам та кішечкам набагато краще буде потрапити у пристосований до життя будиночок, який звели спеціально для них. Такж жінка каже, що має надію на волонтерів, які опікуватимуться їжею для котів.

«Ось таку домівку, справжній котедж для котів побудували небайдужі до долі тварин люди.  А до того ще й взяли на себе відповідальність доглядати, прибирати та годувати кошенят! Відтепер кожен може долучитись до цієї доброї справи, а піклуючись про беззахисних тварин, ми і самі стаємо добрішими і це, безумовно, зробить нас з вами щасливішими», – наголошує Лариса Дегтярьова.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також