Київщина співпрацюватиме з Німеччиною в економічній галузі

Підприємці Київської області зможуть взяти участь у програмі «Fit for Partnership with Germany», що ініційована Федеральним міністерством економіки та енергетики Німеччини.

Це – результат зустрічі директора Агенції регіонального розвитку Київської області Сергія Кононенка та керівника проектного бюро  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Світлани Степащенко, яка відбулась 17 вересня. Під девізом “Fit for Partnership with Germany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”) проводиться навчання керівників підприємств та організацій з 19-ти країн з метою налагодження контактів та взаємовигідного співробітництва з підприємствами Німеччини. Фінансування Програми здійснюється з бюджету Федерального міністерства економіки та енергетики (BMWi).

Програма є перспективною в економічному плані як для німецьких підприємств, так й для підприємств країн-партнерів. Станом на 2017 рік у Програмі взяли участь більше ніж 12000 менеджерів. На інтерактивних тренінгах з питань практичного управління підприємством учасники розширюють свої знання в сфері менеджменту (міжкультурний менеджмент, стратегічний менеджмент, менеджмент персоналу, інноваційний менеджмент тощо) та готуються до контактів з німецькими підприємствами. Учасники отримують інформацію про специфіку бізнес-культури Німеччини, удосконалюють свої навички управління та ведення переговорів. Відвідуючи німецькі підприємства, молоді керівники отримують досвід та інформацію з перших вуст, знайомляться з сучасним обладнанням та технологіями, а також можуть налагодити індивідуальні контакти з потенційними партнерами.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також