Доріжка для велобайкерів простягнеться майже на 5 кілометрів

У столиці збираються побудувати одну з найсучасніших і найдовших доріжок для велосипедистів на Набережному шосе

Доріжка для любителів велоїзди пройде по Набережному шосе від мосту Патона до Поштової площі та назад. Її буде зроблено з дуже якісного асфальтного покриття. На неї нанесуть білу розмітку, а на додаток червону навпіл з білою в місцях можливих аварійних ситуацій.

По всій довжині велодоріжки любителі велосипедної їзди зможуть користуватися різними орієнтуваннями на місцевості. Вся інфраструктура зв’язку та електрики розміститься окремо, так що доріжку не потрібно буде розривати при ремонті комунікацій, тобто велобайкери зможуть по ній ганяти і при будь-яких ремонтних роботах.

Навколо розкинеться багато зелені. Доріжку забезпечать парковками для велотранспорту на оптимальній відстані один від одного. По дорозі від Поштової до мосту Патона і назад поставлять альтанки в тіні зелені, де велосипедисти і піші кияни зможуть перевести дух.

Терміни появи велодоріжки не вказані. Їх визначать, коли на тендері з’явиться проектувальник і спроектує майже п’ятикілометровий подарунок для столичних любителів їзди на велосипедах.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також