Завершився перший Фестиваль вуличних культур «Boryspil Open»

У фестивалі взяли участь представники найрізноманітніших молодіжних культур, які є популярними у дітей, підлітків та молоді, зі всієї України.

Головні цілі фестивалю – створити умови для реалізації творчих умінь та навичок молоді, пропагування занять спортом, здорового способу життя, розвитку здібностей та організованого дозвілля.


У рамках «Boryspil Open» відбулись відкриті змагання з шести культур:
Streetball (баскетбол 3х3) – відбірковий етап Української Стрітбольної Ліги (М, Ю18);
Street Workout – кубок України;
Breakdance – відбір для центральної України на міжнародний брейкданс фестиваль BREAKIDZ;
Street Football 2х2 (вуличний футбол) – кубок Київської області;
Boxing – показові боксерські виступи та майстер клас з кікбоксінгу;
Beatbox – всеукраїнський баттл 1х1.


Унікальність локації, на якій проходив фестиваль, полягала у тому, що вона була розташована поруч зі злітною смугою терміналу D ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Це відкривало глядачам іншу сторону світу літаків, які впродовж всього заходу злітали та здійснювали посадку зовсім поруч з місцем події. Організатори також домовилися з керівництвом режимного об’єкту і локація з баскетболу 3х3 розташувалась прямо під крилами металевих птахів. Також учасники та гості фестивалю мали змогу побувати на борту транспортного літака ІЛ-76. Усе це створювало унікальну неповторну атмосферу для тих, хто вперше відвідав наше місто.


«Boryspil Open» відбувся і впевнено заявив про свій потенціал. І хоча погода внесли свої корективи, все задумане вдалося реалізувати та створити  для молоді приємну атмосферу і прекрасний майданчик для реалізації їх талантів.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також