«Юність fest» у Боярці: яскраве осіннє свято

24 вересня відбудеться ІІІ фестиваль творчих здобутків студентсько-учнівської молоді Боярки

Згідно інформації від організаторів, 24 вересня 2018 року о 10:00 на території ВП НУБіП України «Боярський коледж екології і природоохоронних ресурсів» відбудеться ІІІ фестиваль творчих здобутків студентсько-учнівської молоді Боярки «Юність fest».

Програма фестивалю цікава та різнобарвна: тут буде працювати своє «Містечко професій», а юнаки можуть спробувати свої сили у козацьких розвагах. І дівчата, і хлопці покажуть себе у… приготуванні смачної козацької каші за старовинними рецептурами, а потім, коли визначиться переможець, будуть ласувати нею.

Окремо проведуть виставку-конкурс творчих робіт «З Україною в серці», де будуть широко представлені всілякі художні вироби з рослинного матеріалу — композиції з квітів, овочів, фруктів тощо, а також приклади писанкарства, художнього різьблення по деревині, вироби з дерева, соломки, традиційна українська вишивка та бісероплетіння, вироби зі шкіри, ляльки та багато іншого.

Активна частина молоді візьме участь у квесті, а талановиті хлопці та дівчата виступатимуть у конкурі юних вокалістів «Пісенний вернісаж».

А на завершення організатори обіцяють неперевершене свято холі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також