Випускники Києва від ЗНО не звільняються

 

МОН повідомляє, що наказ Департаменту освіти і науки КМДА “Про звільнення у 2019/2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації” нечинний і не підлягає виконанню.

Київська влада запропонувала цьогоріч скасувати ЗНО для випускників, які не вступатимуть до вишів. Міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу 3 червня повідомив, що столичний департамент освіти запропонував відмінити в цьому році Державну підсумкову атестацію для 11-х класів. Було видано відповідний наказ Департаменту освіти і науки КМДА.

Однак МОН відреагувало на це не згодою. Міністерство повідомило, що наказ Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації від 3 червня 2020 року №102 “Про звільнення у 2019/2020 навчальному році від проходження державної підсумкової атестації”, є нечинним і не підлягає виконанню.

Наразі чинне законодавство України не наділяє ані МОН, ані місцеві органи виконавчої влади (чи їхні структурні підрозділи) повноваженнями звільняти учнів від державної підсумкової атестації, що відбувається у формі зовнішнього незалежного оцінювання, – зауважує міністерство.

І звертає увагу на те, що відповідно до ч. 1 ст. 18 Закону України “Про повну загальну середню освіту”, учні отримують документи про освіту, зокрема свідоцтво про повну загальну середню освіту, після завершення навчання за освітньою програмою та на підставі результатів річного оцінювання і державної підсумкової атестації.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що ДТП на Гостомельській трасі сталася з бензовозом.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також