У столиці створили оригінальне відео: Київ очима собаки

Організація, що займається розвитком туризму в Києві, створила нове та доволі креативне відео про наше місто. Йдеться про прогулянку містом очима коргі. 

Відео озвучили англійською, адже розраховано воно на іноземних туристів. Як повідомляється на сторінці Visit Kyiv в Facebook, мета такої рекламної кампанії зрозуміла: зробити Київ більш туристичним, цікавим та привабливим в очах туристів.

Собаку у відео звуть Лойд, він грає свою роль як актор. Дивіться відео та пізнавайте Київ очима чотирилапого члена команди Visit Kyiv.


Kyiv through dog Loyd’s eyes

If you thought that there are only people in our team, today we will dispel this myth 🤗! That’s because we have a new young actor – doggy Loyd🐶! He also knows a lot about life in the capital and literally studied all tourist attractions on his own🙃😉! About Kyiv through Loyd’s eyes – in this video!👇#VisitKyivЯкщо ви думали, що у нашій команді працюють лише люди, то сьогодні ми розвіємо цей міф 🤗! Адже у нас з’явився новий юний актор – песик Лойд 🐶! Він також багато знає про життя у столиці і буквально самотужки ретельно дослідив усі туристичні атракції 🙃😉! Про Київ очима Лойда – у цьому відео! 👇

Опубліковано Visit Kyiv Середа, 24 липня 2019 р.


«Столичний регіон» раніше повідомляв про візит до Києва Майкла Бея.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також