У Києві обговорять причини еміграції молоді

У Колонній залі Київської міської державної адміністрації 11 березня відбудеться фестиваль волонтерів Global Youth Fest’ 20.

Про це повідомляє сайт події. Організатором заходу є громадська організація «Світова молодіжна спільнота». Під час фестивалю обговорять найболючіші теми, зокрема, еміграцію української молоді.

«Раніше обмін студентами між Україною та іншими країнами вважався популярним, взаємозамінним та престижним. Сьогодні ж така практика призвела до втрати кваліфікованої, освіченої та активної молоді – цінного ресурсу державотворення. На сьогодні процес культурообміну є повністю спотвореним. Як результат – погіршення стану ринку праці та демографічні втрати населення», – відзначають організатори.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Програма фестивалю:

10:00-17:00 – Leaders conference для активної молоді з залученням спікерів із різних галузей;

17:00-19:00 – виставка культур народів світу за участю більш ніж 15 посольств, консульств та культурних центрів різних країн;

19:00-20:30 – концертна програма фестивалю, організована українськими та закордонними волонтерами.

Фестиваль волонтерів Global Youth Fest’ 20 проводиться з метою залучення української молоді до волонтерської та соціальної діяльності у всій Україні, формування патріотичних почуттів, а також привернення уваги суспільства до проблеми еміграції українців.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що на Сквирщині пройде фестиваль патріотичної пісні.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також