У Києві естонці поділились досвідом інформаційного спротиву (ФОТО)

В інформаційній агенції «Укрінформ» (Київ) 12 грудня відбувся круглий стіл на тему «Національна стійкість: нові підходи у вирішенні старих проблем».

Про це повідомляє власний кореспондент «Столичного регіону». Під час круглого столу присутні обговорили питання протидії України інформаційним загрозам з боку Російської Федерації. Зокрема, під час круглого столу присутніх проінформували про основні положення Закону про медіа та дезінформацію з точки зору державної безпеки. Також було підкреслено роль власного російськомовного каналу в посиленні національної стійкості. З урахуванням розведення військ на лінії зіткнення було обговорено тему цивільно-військового співробітництва. Як дуже важливу проблему було відзначено питання реінтеграції населення Донбасу. Фахівці з Естонії поділились своїм досвідом та успішними кейсами з посилення національної стійкості.

У круглому столі взяли участь Каімо Кууск, Надзвичайний та Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні, Олександр Терещенко, заступник Міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, полковник Олексій Ноздрачов, начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Дмитро Теперік, керівник програми “Стійка Україна”, виконавчий директор ICDS – International Centre for Defence and Security (Tallinn) та Наталія Лігачова, голова ГО “Детектор медіа”.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що у Києві відкрили культурний простір «Ветеранський намет».

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також