У Києві відзначать свято українського словника

У четвер, 13 вересня, в Києві відзначать свято українського словника

Захід покликаний популяризувати українську книгу, перш за все словники, які служать фундаментом для поглибленого вивчення і використання мови і концентрованим джерелом знань

Як повідомляється на сторінці Національної академії наук України в Facebook, це подія, організована Українським мовно-інформаційним фондом НАН України, Товариством «Знання» України, словниковий комісією Міністерства освіти і науки України, Національним центром «Мала академія наук» і магазином «Словники України», в столиці відбудеться вже дванадцятий раз.

Свято українського словника покликане популяризувати українську книгу, перш за все словники, які є фундаментом для поглибленого вивчення і використання мови і концентрованим джерелом знань. Адже серед книжкового надбання кожної цивілізованої нації словники займають особливе місце, вони є свідченням духовного потенціалу народу, рівня розвитку його науки і культури.

У заході візьмуть участь вчені, діячі літератури і культури, видавці, педагоги, студенти, школярі, представники іноземних установ і посольств в Україні.

У програмі свята – презентація словникових та наукових видань Національної академії наук України та видавничих організацій України. Будуть представлені видання серії «Словники України», яка є ядром Національної словникової бази України, і серед них – вісім томів фундаментального академічного тлумачного «Словника української мови» в 20 томах, а також унікальні електронні загальномовна і термінологічні словники.

Для гостей свята буде грати Національний президентський оркестр, будуть виступати художники, аматори художньої самодіяльності, дитячі колективи. Також організують флешмоб «Словник української мови – це всенародне справа»

Початок об 11:00 за адресою: Львівська площа, 1, біля спеціалізованого магазину «Словники України»).

До участі запрошуються всі бажаючі.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також