У Києві розпочала роботу міжнародна програма для студентів Ubisoft Coding Campus

 

Ubisoft Coding Campus, 6-місячна прискорена навчальна програма, розроблена експертами по онлайн-програмування компанії Ubisoft, стартувала в Києві

Кампанія з набору студентів включала в себе ряд технічних співбесід і тестів, які допомогли знайти ентузіастів відеоігор з базовими знаннями в області програмування. За результатами відбору 22 Студет з різних куточків України пройдуть навчання в київській студії.

«Онлайн-програмування – одна з майбутніх GameDev професій, яка допомагає перенести мільйони гравців в величезні онлайн-світи. У студентів Coding Campus хороший рівень технічних знань, і ми хочемо інвестувати в подальший розвиток їх таланту, запропонувавши їм можливість спеціалізуватися в новій галузі, яка набуває все більшого значення для ігрової індустрії в усьому світі», – розповів Адріан Щербанеску, менеджер студій Ubisoft Kiev і Ubisoft Odesa.

Протягом 6 місяців учасники програми будуть використовувати свої знання для розробки 2D-шутера, додаючи розраховані на багато користувачів функції і онлайн-сервіси. Навчання пройде в студії Ubisoft Kiev із залученням кращих технічних фахівців з дев’яти студій Ubisoft по всьому світу.

По закінченню Coding Campus у студентів буде можливість продовжити роботу в одній зі світових студій, які є частиною програми: Київ, Ансі, Бухарест, Монпельє, Париж, Квебек, Гельсінкі, Сінгапур або Торонто. Програма Ubisoft Coding Campus також реалізована в студії Ubisoft Bucharest.

Нагадаємо, що заснована в 2008 році студія Ubisoft Kiev брала участь в розробці таких ігор, як Assassin’s Creed, Far Cry, Steep, Watch Dogs, Trials, Rainbow Six, Ghost Recon і інших. Навесні Ubisoft відкрила нову студію в Одесі, яка займається розробкою AAA-ігор і підтримкою вже вийшли проектів.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також