У Києві презентують програму синтезу мову для незрячих людей

 

Громадський проект BIBLIO HUB 25 червня презентує обладнання та програмне забезпечення, що дозволить читати людям з вадами зору.

Ініціатор проекту Катерина Макарчук та директор ТОВ «ТИФЛОЦЕНТР» Олександр Кінберг. Презентація відбудеться на вул. Митрополита Андрея Шептицького, 24, Центральна районна електронний бібліотека ім. П. Г. Тичини. Під час неї присутні зможуть протестувати роботу стаціонарного відеозбільшувача «TOPAZ XL HD 24» у комплекті з програмним забезпеченням екранного збільшення «MAGic Pro». Також буде продемонстрована «JAWS for Windows Pro» – комп’ютерна програма синтезу мови для незрячих людей, що відтворює  тексти багатьма мовами.

Частина обладнання та софту була встановлена 15 травня та 12 червня. «BIBLIO HUB для людей з вадами зору» – єдиний проект-переможець серед публічних бібліотек у рамках реалізації проекту «Бюджет участі міста Києва». Проект має високий соціальний потенціал. Його реалізація посприяє соціалізації та адаптації незрячих людей у суспільстві, створить місце для спілкування, читання та проведення дозвілля.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також