Тетіївські освітяни підвищили кваліфікацію

 

Педагоги Тетіївського району Київщини взяли участь в навчальній сесії відповідно до вимог Нової української школи.

Свою кваліфікацію підвищили 21 вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району, які будуть працювати з учнями 1-х класів у 2018/2019 навчальному році.

Заняття з елементами тренінгу було спрямовані на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи. Шляхом інтерактивного інформування учасники мали можливість розширити знання, отримані під час роботи за модулями онлайн-курсу на платформі EdEra.

Виконавши руханки, учителі об’єдналися для подальшої роботи у групах  та сформували «очікування” від роботи під час сесій.

Через взаємодію в командах педагоги  опрацювали інформаційний матеріал, переглянули відео фрагменти, підготовлені Міністерством освіти і науки, щодо створення психологічно безпечного  й фізично комфортного освітнього середовища,  удосконалювали практичні вправи та вміння відповідно до вимог нового змісту початкової освіти.

З метою забезпечення новітніх підходів до організації предметно-формувального середовища у закладах загальної середньої освіти району учителі переглянули слайдові презентації  та виробили корисні поради щодо змін в організації фізичного простору. Також відбулося ознайомлення з організацією освітнього середовища.

На короткий час „ставши дітьми”, педагоги виконували завдання, які допомагають встановити взаємодію з учнями та навчити їх комунікації, забезпечують природній і зрозумілий освітній процес.

Це прикінцевий етап підвищення кваліфікації Тетіївських педагогів – йому передував дистанційний онлайн-курс на порталі EdEra та дві очні сесії 16-17 лютого,  29-31 березня.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також