Телеканал «Київ» проведе освітній марафон у прямому ефірі

Нинішній темп життя і розвиток технологій вимагають сьогодні від людей постійно навчатися. Більшості сучасних працюючих людей доведеться протягом життя не раз змінити професію. Не кажучи вже про так звані soft skills, які вимагають роботодавці. Але отримання додаткових навичок і знань – задоволення не з дешевих. Особливо в столиці. Тому телеканал «Київ» і «Освітній хаб міста Києва» пішли на безпрецедентний крок.

22 лютого вперше в Україні відбудеться 10-годинний освітній марафон, під час якого 30 найзірковіших тренерів і вчителів країни прочитають лекції та проведуть свої авторські майстер-класи в прямому ефірі. В кінці марафону представник Книги рекордів України вручить сертифікат «Самого довгого освітнього заходу».

Серед лекторів: Віталій Зубков, психолінгвіст і поліглот, методолог з 20-річним досвідом викладання п’яти іноземних мов, Василь Пехньо, ​​редактор «Свободи слова» Савіка Шустера, Юрій Макаров, журналіст, телеведучий, документаліст, Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД» та багато інших.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Початок марафону – 9:00.

Програма:

9:00 – Віталій Зубков, автор масового освітнього проєкту України «Lingva.Skills». Тема: Заговорити іноземними мовами – швидко та без зусиль.

9:20 – Олекандр Стручаєв, розробник навчальних програм «Освітнього хаба міста Києва», психолог, коуч, один з провідних тренерів НЛП в Україні. Тема: Сучасні методики освіти для поліпшення якості життя.

9:40 – Аліна Сугаренко, тренерка «Освітнього хаба міста Києва», майстер НЛП. Тема: Емоційний інтелект для дітей.

10:00 – Павло Ковчег, власник івент-агентства «Я наречена», СЕО радіостанції «Європа Плюс», ведучий, шоумен. Тема: Харизматичне лідерство.

10:20 – Василь Пехньо, ​​ведучий новин на «Бізнес радіо груп», редактор «Свободи слова» Савіка Шустера. Тема: Універсальна журналістика.

10:40 – Наталя Лісневська, адвокатка, міжнародна експертка, заступниця Міністра охорони здоров’я в 2014-15 рр. Тема: В очікуванні змін в охороні здоров’я.

11:20 – В’ячеслав Толкованов, професор, голова Національного агентства з питань державної служби України (2011-2013 рр.). Тема: Інноваційні інструменти для забезпечення реформування системи державного управління.

11:40 – Юрій Макаров, журналіст, телеведучий, документаліст, письменник, голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка. Тема: Що таке фейки?

12:00 – Сергій Тараненко, тренер з комунікацій та емоційного інтелекту «Освітнього хаба міста Києва», майстер НЛП, методолог навчальних програм «UNIT CITY». Тема: Як навчитися вчитися?

12:20 – Володимир Співаковський, президент Міжнародної корпорації «Гранд», письменник, засновник першої в Україні приватної школи, двічі рекордсмен Книги Рекордів Гіннеса. Тема: Перспективи реформи освіти.

12:40 – Олеся Вієцька, тренерка з креативного і критичного мислення «Освітнього хаба міста Києва», засновниця SmartScience Lab. Тема: Креативне рішення проблем.

13:20 – Олег Шпілін, тренер «Освітнього хаба міста Києва», майстер з публічних виступів. Тема: виступати де завгодно і перед ким завгодно.

14:00 – Ольга Руднєва, директорка Фонду Олени Пінчук «АнтиСНІД», останні два роки входить в список найвпливовіших жінок України за версією журналу «НВ». Тема: Навіщо говорити з дітьми про секс?

14:20 – Андрій Длігач, доктор економічних наук, генеральний директор групи компаній Advanter Grouр, представник міжнародного агентства Luniter troubleshooting в Центральній і Східній Європі, засновник холдингу Інтернет-проектів iVentures. Тема: навчитися стратегічно мислити.

14:40 – Володимир Страшко, методолог і тренер «Освітнього хаба міста Києва», директор компанії HRYou, персональний консультант керівників провідних українських та міжнародних компаній. Тема: Як побудувати команду мрії.

15:00 – Юлія Бех, тренерка «Освітнього хаба міста Києва», докторка філософських наук, професорка. Тема: Прийняття рішень в контексті особистої ефективності.

15:20 – Ігор Ковальські, програмний директор DJ FM. Тема: Українська сучасна музика і її вихід на міжнародну арену.

15:40 – Тетяна Каченюк, комерційна директорка телеканалу ICTV. Тема: Місії телебачення.

16:00 – Яна Агоєва, мотиваційна спікерка, тренерка-консультантка з особистісного розвитку персоналу, засновниця всеукраїнської HR-платформи, арт-терапевтка. Тема: Перезавантаження від безсилля до прориву.

16:20 – Марія Богуслав, директорка «Освітнього хаба Києва». Тема: Навчання протягом життя.

16:40 – Ганна Просвєтова, тренерка з ораторського мистецтва «Освітнього хаба Києва», теле- і радіоведуча, експертка-консультантка телеканалів СТБ і «Україна». Тема: Стоп-конфлікт.

17:00 – Сергій Мамаєв, керівник відділу новин ТРК «Київ», медіа-експерт. Тема: Що таке новини і як фейки відрізняти від новин?

17:20 – Олександр Олешко, тренер, психотерапевт, актор і викладач імпровізації. Тема: Впевненість в публічних виступах, роботі на камеру і в житті.

17:40 – Ярослав Притикін, експерт «Освітнього хаба Києва» з продажу, міжнародний експерт. Тема: Ефективні продажі.

18:00 – Петро Синегуб, бізнес-тренер, коуч, засновник Бізнес Академії «4Smart». Тема: Створення корпоративної культури в компанії. Правила 36,6.

18:20 – Людмила Богуш, провідна тренерка з управління часом, власниця тренінгових компаній BogushTime (Україна) і BogushTech (США), авторка запатентованих методик, які успішно використовуються в різних країнах. Тема: Тайм-менджмент успіху.

18:40 – Ваче Давтян, відомий бізнес-тренер, підприємець, засновник і лідер компаній «Промкабель-Електрика», «Пан Електро», «Школа розвитку лідерів LeaderWay». Тема: Лідер 3.0. Від батога і пряника до культури щастя.

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що столичне радіо більше не буде транслювати російськомовні пісні.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також