«Піккардійська терція» заспіває в Києві разом з незрячими дітьми

Учасники вокальної формації «Піккардійська Терція» 19 січня заспівають у Києві разом з талановитими незрячими дітьми з усієї України.

Про це повідомляє прес-служба «піккардійців». Концерт відбудеться на Водохреща, на сцені Жовтневого палацу, в рамках соціального Різдвяного проєкту «Казка на білих лапах».

«Казка на білих лапах» – таку назву має альбом, створений спільно «Піккардійською Терцією» та незрячими дітьми зі Львова та Дніпра, з Рівного та Миколаєва, з Івано-Франківська та Тернополя… Автором музики до усіх пісень з цієї унікальної збірки виступив один із «піккардійців» – Ярослав Нудик. Запис альбому підтримав Український культурний фонд.

Хочеш розуміти, що дійсно відбувається навколо? Підписуйся на  телеграм-канал  t.me/stolychnyiregion

Близько десяти різдвяних пісень з альбому «Казка на білих лапах» будуть інтегровані в єдину концертну програму з колядками та різдвяно-новорічними піснями з репертуару «Піккардійської Терції»: «З Новим роком», «Тиха ніч», «На Святий вечір», «В Вифлеємі днесь Марія»… Один настрій і спільне відчуття дива. Дитяча безпосередність і незмінний «піккардійський» звук. Різдвяна казка, яка залишиться у серці кожного, хто її почує.

«Ця програма – це пісенна Різдвяна казка, сповнена, з одного боку, дитячою наївністю та щирістю, а з іншого, «піккардійським» професіоналізмом та багатоголоссям, – розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. – Працюючи з дітками над альбомом «Казка на білих лапах», ми самі подумки повернулися у дитинство – відчули те щемке диво Різдва, пригадали ті теплі й затишні святкові дні, ті світло і радість, якими живе дитина від Дня Святого Миколая – й до Йордану. Усім цим тепер хочемо поділитися зі слухачами з великої сцени».

Окрім Києва, «Казку на білих лапах» почують також у Львові (9 січня), Рівному (12 січня), Житомирі (13 січня), Вінниці (14 січня) та Дніпрі (17 січня).

Раніше «Столичний регіон» повідомляв, що Віталій Кличко разом з киянами засвічуватиме вогні на головній новорічній ялинці.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на  телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також