«Нова українська школа» у Києво-Святошинському районі

 

Стратегічна сесія «Нова українська школа – школа успіху» відбулася у Боярській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5.

Захід пройшов під керівництвом начальника відділу освіти Києво-Святошинської державної адміністрації М. Івашка. Для обговорення питань стратегічної сесії та напрацювання рекомендацій було створено дев’ять фокус-груп. Керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти під час стратегічної сесії обговорили ряд важливих питань щодо реформування освітньої галузі, а саме:
– ефективне управління Новою українською школою: сучасне бачення стратегії розвитку закладу;
– професійний розвиток педагогічних працівників;
– зміст освіти та технології Нової української школи;
– забезпечення наступності в діяльності закладів дошкільної та загальної середньої освіти в умовах Нової української школи;
– формування освітнього простору Нової української школи;
– роль батьків і громадськості у становленні Нової української школи;
– випускник Нової української школи: який він?
– розвиток ключових компетенцій випускника Нової української школи засобами позашкільної освіти.

У рекомендаціях, що були прийняті за підсумками роботи сесії, йшлося про необхідність обговорення вищезазначених питань в педагогічних колективах закладів освіти району та прийняття стратегічного плану розвитку Нової української школи в Києво-Святошинському районі.
До питань реформування освітньої галузі педагогічна громадськість району повернеться в серпні 2018 року, коли буде проведено другий етап стратегічної сесії “Нова українська школа — школа успіху”.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також