На столичному вокзалі відкрито виставку Ukraine WOW (ФОТО, ВІДЕО)

Подорож у часі і просторі пропонують українські залізничники. До професійного свята поряд з 14 колією центрального вокзалу Києва побудували інтерактивну виставку, повідомляє Укрзалізниця.

Виставка займає понад три тисячі квадратних метрів площі у новому виставковому просторі «Будівлі багажного відділення з рампою». Унікальні експонати та інсталяції розбиті на 7 тематичних блоків. Організатори обіцяють багато цікавинок, як то пейзажі з запахами степу і шумом моря, бурштинові та антрацитові стіни, скульптури Олександра Архипенка, останній автопортрет Казимира Малевича, унікальна абетка Георгія Нарбута, роботи Поліни Райко на стінах української мазанки.

На виставці Ukraine WOW можна на власні очі побачити найбільшу доменну піч Європи,  побувати у тунелі кохання, послухати сни та мрії в  рожевому вагончику, політати над просторами України та погуляти  її архітектурними памятками у віртуальному просторі. А ще тут навчать ткати унікальні українські гобелени і навіть… озвучувати мультфільми про видатних українців.

Озвучка мультфільму "Книга-мандрівка"

Друзі, а ви б хотіли озвучити серії "Книги-мандрівки", як це вже зробили українські зірки? Відсьогодні у вас є така можливість!З 14 листопада по 29 грудня проходитиме інтерактивна виставка Ukraine WOW, яка наново відкриває Україну в усій її красі та різноманітті. Там ви знайдете секцію мультсеріалу "Книга-мандрівка", де можна оживити своїм голосом улюблених героїв.Це ж дитяча мрія! Особливо, коли це ще й мультики "Книги-мандрівки"!Центральний залізничний вокзал Києва, 14 платформа, виставковий простір "Багажне відділення під рампою".

Опубліковано Книга-мандрівка. Україна Четвер, 14 листопада 2019 р.

kraine WOW — спроба наново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, наскільки вона прекрасна. І нарешті усвідомити, що Україна може бути «вау» настільки, наскільки «вау» є ми самі, кажуть організатори. Над створенням Ukraine WOW працювала агенція Gres Todorchuk. Серед численних партнерів Ukraine WOW-Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка», Expolight, музеї та приватні інституції. Проект готувався давно і не без складнощів, але команда їх поборола, пише у  своєму ФБ Дарина Любімова, співробітник агенції. Дарина запрошує друзів подивитись на WOW результат та ілюструє слова своєю фотографією в локації «Купе»

Очікує захоплених відгуків від виставки і співавтор проекту Евген Стасіневич. Він розповів про деякі експонати та заінтригував своїм дописом у соцмережі:

«Великий проект та дійсно величезна амбіція: переформатувати спосіб думання про Україну та її складові – із отого скрушного й обридлого «оуу» на пристрасне і життєствердне wow. І робота на межі можливостей, така безупинна двомісячна перевірка себе та власних ресурсів: чи можеш, чи хочеш, чи аж так сильно любиш оце, чи по силам тобі подібне, га? Скільки в режимі нон-стоп можеш писати, читати, вигадувати? І чи готовий до критики? Робота як глибинний самоаналіз».

Відома українська журналістка та блогерка Ярослава Гресь виклала у соцмережі маніфест команди, програмний текст, що застосовували для створення виставочного простору:

«Україна — справді вау, жодних сумнівів.
Але що таке це «вау», що за ним стоїть, окрім досягнень минулого?
Вау — це ресурс, який людина видобуває з себе і яким вона може ділитися з іншими.
Вау — це ви й ваші менші та більші звершення.
Вау — це наше щоденне ставлення до себе, одне до одного і до України. Вона є лише тому, що є ми: країна без людей неможлива.
Саме ми своїм спільним зусиллям заряджаємо країну, робимо її достойною захоплення та любові. Ми її ваувізуємо.
Ukraine WOW, бо ми — WOW.
І кожен окремо — також вау. По-іншому бути просто не може.
Скажіть це собі прямо зараз: «Я — вау!»
І хай усе буде тільки вау. Хай усе буде Україна». 

Участники бойових дій, пенсіонери та діти до 12 років потраплять на виставку безкоштовно. Для всіх інших вартість квитка становить 50 гривень. Усі зібрані кошти підуть на розвиток соціальних проектів Укрзалізниці, заявляють у  відомстві. Виставка працюватиме з 14 листопада до 29 грудня.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також