На початку травня відбудеться вражаюча подія – повний місяць у Скорпіоні

 

Щорічно в травні відбувається незвичайна подія – повний місяць, сильний вплив якого виділяє його серед всіх подій року. Це повний місяць астрологи часто називають “божевільним Місяцем”, а в 2020 році ця назва більш ніж виправдана, оскільки пройде воно у сузір’ї Скорпіона – знаку місячного вигнання.

Астрологи не радять проживати цей день абияк: взявшись за щось, намагайтеся підійти до цього відповідально. Результат наших зусиль буде мати набагато більшу вагу, ніж зазвичай: успіх в травні безпосередньо залежить від правильно прожитого повного місяця.

Місяць опиниться в фазі повного місяця 7 травня о 13:46 за київським часом. Це будуть 15 місячна доба.

Астрологи попереджають: положення Місяця в Скорпіоні витягне на поверхню свідомості все те, з чим наша підсвідомість не змогло впоратися, – найважчі емоції, приховувані мотиви, негативний досвід, внутрішні блоки, глибинні страхи, тривожні почуття, пригнічені бажання. Є реальна небезпека, що особисті “Скриньки Пандори” можуть відкритися і спровокувати на небезпечні вчинки і деструктивну поведінку.

По можливості краще уникати доленосних рішень, бурхливих з’ясувань відносин і потенційно стресових ситуацій.

Також місячний Скорпіон пов’язаний з темами поновлення, зростання, розвитку, тому його вплив подарує нам все необхідне для того, щоб виявити та позбутися від травм, негативних переживань і сумнівів, що блокують енергетику. Іншими словами, у нас з’явиться шанс переписати сценарій життя і запрограмувати себе на успіх.

Вдало все складеться в тих, хто проведе роботу над собою та позбудеться від глибинних страхів, що стримують успіх.

Сфера фінансів буде важлива не менше духовної. Астрологи рекомендують на кілька днів відмовитися від великих вкладів, невиправданих витрат, авантюрних проектів і фінансових ризиків.

Повний Місяць у Скорпіоні – кульмінаційний день, коли психічна енергія досягне свого піку і на поверхню вийдуть “внутрішні демони”, про які ми навіть і не здогадувалися.

Раніше “Столичний регіон” писав про те, що Vodafone піднімає вартість основних тарифних лінійок на 20% з 15 травня.

Хочеш дізнаватися новини Києва першим? Підписуйся на телеграм-канал t.me/stolychnyiregion

‡авантаженнЯ...

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також