На Переяславщині зафіксували пісенний рекорд України

 

У місті Переяслав-Хмельницький (Київська область) було встановлено всеукраїнський рекорд – найбільший хор журналістів.

Рекорд було зареєстровано у номінації «Масові заходи, вперше». На III Всеукраїнському фестивалі авторської творчості «Славен Град», неподалік від зони відпочинку «Стара Гребля» зібрались 45 журналістів, членів Всеукраїнської громадської організації «Журналісти проти корупції» (голова ВГО Сергій Кот). Вони вишикувались у хор та під акомпанемент музикантів фестивалю, групи «Драбадан», виконали пісню «А ми тую червону калину підіймемо, а ми нашу славну Україну гей, гей розвеселимо!».

Журналісти, для визначення їх приналежності, були одягнуті у брендові футболки з надписом «Преса». Досягнення офіційно зареєстровано у «Книзі рекордів України», а всі учасники отримали дипломи за підписом голови наглядової ради КРУ.

«Ми провели кілька репетицій (першу – ще у п’ятницю, на центральній площі міста). Сьогодні – тричі перед офіційною фіксацією рекорду. І скажу чесно, кожне виконання ставало все гармонійнішим, адже всі дуже старалися. А ще багато хто дякував за вибір пісні, адже до цього й не знав, що їй сто років, що вона – гімн січових стрільців. А текст пісні ми кожному роздрукували», – розповіла ініціатор рекорду, професійний диригент, викладач Київського педуніверситету ім. Грінченка Лідія Макаренко.

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також