На Кагарличчині відсвяткували День Села

 

У Кагарлицькому районі (Київська область) відсвяткували день одного з найстаріших сіл регіону – Халча.

Перші згадки про Халчу датуються 13 століттям. На свято завітали заступник голови Кагарлицької районної державної адміністрації Світлана Синюк, начальник відділу культури, національностей та релігій РДА Любов Карпів, керівники фермерських господарств села.


Біля Будинку культури на вогнищі готувалися страви для частування жителів села та гостей. Всім присутнім в залі роздавали коровай.

Слова щирих вітань з нагоди свята від Кагарлицької районної державної адміністрації та районної ради халчівчанам висловила заступник голови Кагарлицької райдержадміністрації Світлана Синюк та вручила подарунок. Щирою українською піснею привітала халчівчан та гостей свята начальник відділу культури, національностей та релігій Кагарлицької райдержадміністрації Любов Карпів.

Теплі слова голови села Людмили Ананьєвої були адресовані жителям села, які відзначали свої ювілейні дні народження також подружжям, які відсвяткували “срібні” весілля і які щойно одружилися, старожилам села. Окремі слова вдячності і глибокої поваги були озвучені зі сцени ветеранам праці, учасникам АТО, ліквідаторам аварії на ЧАЄС, активістам громадської роботи, благодійникам і спонсорам.

Учасників зібрання також привітали вихованці дитячого дошкільного закладу та учні місцевої школи.

По закінченню урочистої частини під стінами будинку культури проводились різноманітні конкурси, лотереї, пригощання.

 

 

 

 

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також