Мультимовна гімназія в селі

Гімназія села Гребінки – добре відома не тільки у Васильківському районі, а й у всьому столичному регіоні. Тут навчаються діти більш як з 10 сіл. Заклад досить молодий – йому ще немає і двох десятиліть, а знаходиться він у будівлі, в якій ще у 1967 році був райком партії.

Нині Гребінківську гімназію очолює Роман Валерійович Засуха – відомий на всю країну вчитель – учасник двох Майданів, який з першою мобілізаційною хвилею пішов захищати Україну, потрапив у полон і був поранений. Повернувшись на малу батьківщину, він ще з більшою жагою та усвідомленням важливості вчительської місії взявся за виховання нового покоління українців. У 2016 році Роман Засуха очолив Гребінківську гімназію і саме під його керівництвом відбулася реконструкція будівлі.

Велику допомогу щодо розвитку гімназії надає народний депутат Ігор Кононенко. Отож педагогічний колектив запросив депутата, щоб розповісти, з якими здобутками гімназія завершує 2018 рік.

«Це заклад родинного типу. Вивчається п’ять мов: крім української і російської, англійська, німецька, французька», – зазначив директор.

Розповідаючи подробиці щодо реконструкції, Роман Засуха сказав, що заклад вийшов високотехнологічний, є камери відеонагляду, пожежна сигналізація, мережа Інтернет у кожному класі.

«Обладнані сучасний комп’ютерний клас, лінгвістичний кабінет, – зазначив директор і наголосив з гордістю, – Тут навчаються талановиті й трудолюбиві діти!» Таланти та креативність учнів підтвердила і виставка творчих робіт, присвячених зимовим святам.

Також директор представив свій «молодіжний креативний колектив».

«Кожен вчитель без виключення має результати на районних олімпіадах. Олімпіади ще тривають, а ми вже маємо 25 районних переможців та два обласних, – поділився директор і підсумував, – Усі наші вчителі творчо розвиваються, тому що навчатися треба протягом усього життя!»

Спілкуючись з молодими вчителями, Ігор Кононенко зазначив:

«Дуже важливо, що ми спільно, разом, командними діями досягаємо результату, в тому числі й щодо вашої гімназії. З району і з області всі можливі кошти використовували, щоб зробити таку ефективну реконструкцію. І зараз ви маєте свій чудовий дім, в якому вашим учням приємно розвиватися, вчитися, освоювати п’ять мов».

Піклуючись про створення сприятливих умов для вивчення іноземних мов, Ігор Кононенко посприяв облаштуванню у Гребінківській гімназії лінгафонного кабінету. Знайомлячись з його роботою, Ігор Кононенко перейшов у спілкуванні на англійську і був радий почути розгорнуту та глибоку відповідь на свої запитання від однієї з учениць також англійською. Це був реальний прояв того, що у гімназії вивчення іноземних мов, дійсно, на високому рівні.

На завершення візиту директор школи продемонстрував повністю автоматизований вхід до школи, що гарантує повну безпеку її учням, а також розповів про цікаві дизайнерські рішення щодо оформлення коридорів гімназії у стилі європейських міст, які чекатимуть учнів після канікул.

Залиште перший коментар.

Залиште коментар

Читайте також